Menu

Jautājumi

Atbildes uz Jūsu jautājumiem

Bieži uzdotie jautājumi

No kā sastāv CHD6800 miniPOS komplekts?

CHD6800 miniPOS pilns komplekts sastāv no kases sistēmas CHD6800, naudas lādes un miniPOS pogrammatūras tirdzniecībai un iekārtas konfigurēšanai.

Vai CHD6800 miniPOS sistēma atbilst MK noteikumiem?

Jā, CHD6800 miniPOS kases sistēma atbilst šobrīd spēkā esošiem LR Ministru kabineta noteikumiem. Sistēma ir reģistrēta LR Valsts ieņēmumu dienestā un Jūs droši to varat lietot savā uzņēmumā.

Kam CHD6800 miniPOS sistēma būs noderīga?

Mūsu CHD6800 miniPOS kases sistēma būs noderīga jebkuriem maza līdz vidēja izmēra mazumtirdzniecības veikaliem, restorāniem un kafejnīcām. Kases sistēma nodrošinās ikdienas pārdošanas procesu veikšanu un atskaišu veidošanu un analīzi. 

Kā es varu iegādāties CHD6800 miniPOS kases sistēmu?

Vienkārši – sazinaties ar mums, izmantojot pieteikuma formu, vai arī 

zvaniet mums – 67802812

Vai es varu izmantot maksājumu terminālu kopā ar CHD6800 miniPOS?

Jā, pie CHD 6800 miniPOS iespējams pieslēgt integrēto karšu terminālu. 

Man ir restorāns, kurā nepieciešams izmantot vairāk kā vienu iekārtu!

CHD 6800 miniPOS spēj strādāt, saslēdzot iekārtas vienā tīklā. Tas nozīmē, ka varat atvērt galdiņu un papildināt pasūtījumu uz vienas iekārtas un turpināt vai aizvērt to uz citas iekārtas.

Cik ērti ir lietot CHD6800 miniPOS?

Tas ir ļoti vienkārši, ierīce ietver iekārtu ar 10" operatora skārienjūtīgu displeju, integrētu čeku printeri, klienta displeju un pārdošanas aplikāciju miniPOS. Tiklīdz ieslēgsiet iekārtu, miniPOS pārdošanas aplikācija automātiski ļaus uzsākt darbu!

Vai es varu uzstādīt CHD6800 miniPOS sistēmu pats?

Jā, tā ir viena no CHD6800 miniPOS sistēmas priekšrocībām. Mūsu kolēģi saskaņos ar jums programmēšanai nepieciešamos datus un sākotnējo ekrāna vizuālo noformēju. Veiks pamatapmācību un reģistrēs iekārtu VID. Pēc tam jūs saņemsiet pilnībā funkcionālu iekārtu, kuru varēsiet tūlīt izmantot savā veikalā vai restorānā. 

Kur tiks glabāti mani dati?

Visi tirdzniecības realizācijas dati tiek glabāti iekārtā uztādītājā nedzēšamajā atmiņā atbilstoši spēkā esošajiem LR Ministru kabineta noteikumiem. Papildus elektroniskais žurnāls tiek glabāts uz SD kartes.

 

Vai kasiera ekrāna izkārtojums var tikt pielāgots un mainīts?

Jā, Jums ir brīva iespēja veidot ekrāna izkārtojumus praktiski neierobežotos veidos. 

Kādas papildu ierīces es varu pieslēgt CHD6800 miniPOS?

Jūs varat pieslēgt šādas iekātas:

  • Svītrkodu skaneris
  • Svari
  • Virtuves printeris
  • Integrētais kredītkaršu norēķinu terminālis

 

Vai es varu importēt/eksportēt produktu informāciju?

Jā, iekārta atbalsta vairākus veidus, kā jūs varat automātiski iesūtīt un papildināt preču sarakstu. Varat iesūtīt gan preču informāciju no datora, gan arī no SD kartes.

Kā es varu iegūt atskaites?

Atskaites jūs varat izdrukāt uz pašas iekārtas, kā arī varat nolasīt realizācijas datus datorā izmantojot CHD programmatūru. 

Vai CHD6800 miniPOS var strādāt bez strāvas pieslēguma?

Jā, kā papildus opcija CHD6800 var tikt aprīkots ar bateriju, lai varat izmantot iekārtu vietās, kur patstāvīgs strāvas pieslēgums nav pieejams.

Vai ir iespējama integrācija ar mākoņservisu?

Jā, CHD miniPOS programmatūra nodoršina visu nepieciešamo, lai Jūs varētu savienot savu norēķinu uzskaites programmu un automātiski iegūt pārdošanas atskaites un nosūtīt preču informāciju uz kases sistēmu.

Kāda ir jūsu servisa politika?

CHD6800 miniPOS ir vienkārši uzstādāma un izmantojama sistēma, kas ietver "viss vienā" iekārtu, pārdošanas aplikāciju un konfigurēšanas programmu. Tās izmantošana ir intuitiīva un vienkārša.

Ja jums rodas kādi jautājumi, mēs piedāvājam vairākas atbalsta iespējas. Mēs nodrošinām konsultēšanu un atbalstu telefoniski, elektroniski epasta veidā, vai tehniķim ierodoties pie jums. Mūsu klientu speciālisti izskaidros jums visas servisa atbalsta iespējas.