Menu

Funkcijas

Visaptveroša kases sistēma – viena iekārta jebkuram biznesam

Kases sistēma, pārdošanas programmatūra un konfigurācijas instrumenti – apvienoti vienā sistēmā – CHD6800 miniPOS, kura nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti jūsu tirdzniecības vietai. Sistēmas lietošana ir veidota intuitīva un vienkārša, lai jūs varētu pievērsties savu galveno uzdevumu īstenošanai – veikala, restorāna vai cita biznesa vadīšanai, izmantojot mūsdienīgu norēķinu sistēmu.
 

Lasīt vairāk ↓

Sistēma jūsu restorānam vai kafejnīcai

CHD6800 miniPOS ir lielisks risinājums jūsu restorānam vai kafejnīcai, ja apkalpojat viesus pie galdiņiem. CHD6800 miniPOS sistēma nodrošina “galdiņu” funkcionalitāti, kas ietver pasūtījuma piešķiršanu galdiņam un tā sadalīšanu un pārsūtīšanu. Protams, restorānā varat izmantot vairāk nekā vienu CHD6800 miniPOS ierīci – tās savā starpā darbosies vienā tīklā, nodrošinot ātru un efektīvu viesu apkalpošanu.
CHD6800 miniPOS piedāvā arī iespēju izveidot vizuālu zāles plānu ar galdiņu izvietojumu, tādējādi nodrošinot tikai jums paredzētu unikālu risinājumu!

Lasīt vairāk ↓

Vienkāršota uzstādīšana

Jūs saņemsit iekārtu gatavu darbam. Mēs būsim parūpējušies par jūsu iekārtas programmēšanu: ievadīsim preču informāciju, sagatavosim ekrāna izkārtojumus, parūpēsimies par čeku izdruku ar uzņēmuma logo, kā arī apmācīsim jūs un jūsu kolēģus darbam ar CHD6800 miniPOS.
Ierodoties savā tirdzniecības vietā ar jauno CHD6800 miniPOS, jums atliks tikai ieslēgt iekārtu, un tā būs gatava darbam. Jaunu preču pievienošana turpmāk aizņems tikai mirkli jūsu laika. Ierīces "viss vienā" dizains ir veidots tā, lai uz virsmām atrastos pēc iespējas mazāk kabeļu, tādējādi nodrošinot vizuāli pievilcīgu iekārtas lietošanu.

 

Lasīt vairāk ↓

Nepieciešams atbalsts? – Mēs palīdzēsim!

Mūsu kolēģiem ir vairāk nekā 25 gadu ilga pieredze ātra un efektīva atbalsta nodrošināšanā mūsu klientiem, risinot jebkādus ar mūsu kases sistēmām saistītus jautājumus.

Lasīt vairāk ↓

Sekojiet līdzi tirdzniecības rezultātiem!

Kādi ir jūsu tirdzniecības rādītāji? CHD6800 miniPOS piedāvā reālā laika informāciju, ļaujot izdrukāt nodokļu atskaites, aplūkot produktu un pakalpojumu tirdzniecības dinamiku, sekot līdzi pārdošanas apjomiem un personāla sasniegumiem. Informāciju ir iespējams izdrukāt, izmantojot čeku printeri, nolasot atskaites datorā un analizējot tās MS Excel. 
Elektroniskā žurnāla pārlūks nodrošinās iespēju pārskatīt darījumu vēsturi pašas iekārtas ekrānā.

 

Lasīt vairāk ↓

Maksājumu karšu termināla pieslēgums

Izmanto savu CHD6800 miniPOS sistēmu pilnvērtīgi! Mēs esam izstrādājuši savienojumu ar Verifone karšu terminālu, kas ļaus jums apaklpot klientus ar bezskaidras naudas norēķiniem ātri, ērti un efektīvi.

 

Lasīt vairāk ↓

Vienkārša CHD6800 miniPOS pārvaldība

CHD6800 miniPOS sistēmas pārvaldība ir vienkārša – pastāv vairāki veidi kā ievadīt jauna produkta vai pakalpojuma datus: nosaukumus, cenas un citu informāciju.

Jūs varat izmantot mūsu izveidoto konfigurācijas aplikāciju, kura ir pieejama tieši miniPOS ekrānā, vai arī izmantot vēl efektīvāku PC konfigurācijas programmu, kas ir instalējama jūsu datorā un savienojama ar CHD6800 miniPOS jūsu iekšējā lokālajā tīklā. PC konfigurācijas programmatūra ļauj rediģēt datus masveidā, kā arī grupēt un meklēt, importēt un eksportēt un dublicēt tos citās iekārtās. 

Visi pārdošanas dati tiek saglabāti elektroniskajā žurnālā, bet ierīces uzstādījumi – tās atmiņas kartē.

Lasīt vairāk ↓

Ergonomisks ekrāna dizains

Krāsains, viegli lasāms ekrāna dizains nodrošina efektīvu un vienkāršotu CHD6800 miniPOS sistēmas lietošanu. Turklāt, ekrāna izkārtojums ir pilnībā konfigurējams un pielāgojams jūsu vēlmēm.

Jaunas pogas izveide, krāsu maiņa, funkciju maiņa vai jaunas funkcijas piešķiršana pogām – intuitīvais CHD6800 miniPOS iebūvētais konfigurators ļaus to paveikt pavisam vienkārši. Atliek tikai pieskarties tukšam ekrāna laukumam, kur vēlaties izveidot jaunu pogu, izvēlēties pogas izmēru, krāsu, funkciju, un tas arī viss – tieši tik vienkārši! Pogai iespējams pievienot arī produkta attēlu, lai izkārtojumu padarītu vēl interaktīvāku.

CHD6800 miniPOS ir radīts tā, lai tas būtu intuitīvs, viegli lietojams un jūsu darbiniekiem ātri apgūstams risinājums, tādējādi nepatērējot ilgu laiku apmācībām.
 

Lasīt vairāk ↓

Kompakts bet jaudīgs: CHD6800

CHD6800 iekārta ir veidota tā, lai tā būtu maksimāli ērta jums – mūsu klientam. Tā iekļauj visu nepieciešamo – ātras darbības iebūvētu printeri ar automātisko čeku nogriezēju, kura resurss ir līdz pat 100 km izdrukātu čeku. Sistēma ietver lielu, 10" operatora displeju un iebūvētu klientu displeju. Iekārtai ir vairāki datu porti papildus perifēro iekārtu pieslēgšanai, kā arī Wi-Fi un Bluetooth. CHD6800 ir kompakta iekārta, kas ļaus Jums ietaupīt vietu uz tirdzniecības letes. Taču neskatoties uz ierīces izmēru, CHD6800 jauda nodrošinās efektīvu tirdzniecības risinājumu bez pārtraukumiem.

Ar CHD6800 jūs variet būt droši, ka jūsu izvēle ir pareiza – iekārta ir veidota tā, lai nodrošinātu 24/7 darbības nepārtrauktību. Iekārtai nav kustīgu detaļu, tai nav iebūvētu dzesēšanas ventilatoru, līdz ar to tās darbība ir klusa. 

Ja plānojat doties izbraukuma tirdzniecībā, baterija nodrošinās iespēju strādāt arī bez elektrības pieslēguma.

Lasīt vairāk ↓

Svītrkodu lasītāji, svari, virtuves printeri

Ikdienas darbus paveiksiet visefektīvāk, ja izmantosiet pareizos instrumentus. Lai paaugstinātu darba produktivitāti, CHD6800 miniPOS kases sistēmai pievienojiet svītrkodu skeneri un izmantojiet to gan kā produktu reģistrācijas instrumentu, gan kā palīgu jaunu produktu ievadīšanai sistēmā.

Ja darbojaties restorānā vai kafejnīcā – padariet klientu apkalpošanu efektīvāku. Pieslēdziet kases sistēmai virtuves printeri, lai klienta pasūtījums uzreiz nonāktu pie pavāra.

Ja darbojaties pārtikas veikalā un ir nepieciešams izmantot svarus, CHD6800 miniPOS iespējams savienot ar digitālajiem svariem, lai sistēmā tiktu automātiski iesūtīts preces svars.

Lasīt vairāk ↓